A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Luan Zhegu - Filli I Dashurise


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/10/2012

2012-10-01T07:42:05

Tek shfletoja ne nje liber mbreme ne shtepi
Ne mes faqesh gjeta letren qe me coje ti
Dhe me erdhen prape ne mendje vitet e rinise
Nga ajo leter ku fillonte filli i dashurise.

Ja lexova letres tende fjalet nje nga nje
Ne c'do fjale ne c'do fraze te shikoja ty
Edhe pse kaluan vite ndjeva emocion
Mbet e paster, mbet e fresket dashuria jone.

Rrodhen vitet dhe pranverat erdhen nje nga nje
Hodhi rrenje e lulezoj e jona dashuri
Edhe pse jemi martuar kemi dhe femije
Une te ndjej edhe te dua si te jem i ri.

Une lexoja ti buzeqeshje qeshnin dhe femijet
Ti shikoje dhe te ndrisnin syte e tu plot drite
Edhe une te perqafova plot me emocion
Na pushtuan dhe femijet rrahu zemra jone.


Ky tekst u dërgua nga  Fatoja
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018