A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Luana Vjollca

Askush S’do Ta Besojë ➡ No One Will Believe

 Shqip ➡  Anglisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Diamandi


Askush S’do Ta Besojë

Nuk gjej dot forcë të iki larg
me zë te çjerrë dhe shpirtin plagë,
pa gjak në trup dhe krejt e ngrirë
sa rëndë gaboj që ende po shpresoj,

Se koha plagët do ti shërojë
tek asnjeri s'mund të besoj
vjen çdo kujtim si një mallkim
dje isha e gjallë e sot unë jam pa frymë.

REFRENI:
Me shpirtin e zbrazët nuk bëj dot jo një hap,
Me shpirtin e zbrazët, lënduar,
të mund të gjej një fjalë, të vuaja më pak
një dashuri sot shkoi, mbaroi,
askush s'do ta besojë.

Po iki sot me kokën pas
kam frikë kur emrin ta thërras
ti rri i qetë, asnjë pendim
të doja shumë, ky ish mëkati im

REFRENI:
Me shpirtin e zbrazët nuk bëj dot jo një hap,
Me shpirtin e zbrazët, lënduar,
të mund të gjej një fjalë, të vuaja më pak
një dashuri sot shkoi, mbaroi

Merri të gjitha, mos lër asnjë kujtim
zemrën dëgjoje pranë, ajo nuk mund të ndalë


No One Will Believe

Can not find strength to turn away
the strident voice and soul wound,
without blood in the body and completely frozen
how hard err is still hope,

That time will heal wounds
to none can not believe
comes every memory as a curse
yesterday was alive today I am breathless.

refrain:
With an empty soul can't do not a step,
With an empty soul, hurt,
you can figure out a word, would suffer less
a love today went, gone,
no one will believe.

I'm leaving today to head back
I fear when the name to call
You still, no remorse
like many, this former my sin

refrain:
With an empty soul can't do not a step,
With an empty soul, hurt,
you can figure out a word, would suffer less
a love today went, finished

Take all, do not let any memory
Listen at heart, she can not stop

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018