A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Luiza Çako

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Luiza Çako është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë dhe klasike. Gruaja me emrin Luiza Papa shquhej për veshje të veçanta tërë elegancë, për stilin e saj perëndimor dhe për topuzin e famshëm që gjithnjë e ka pasur të veçantë dhe i jepte hir mbretëreshe. Të gjithë në Tiranë e njihnin dhe kënaqeshin kur vetëm e shikonin dhe e admironin. Aq i veçantë do të ishte stili i saj në veshje sa femrat e Tiranës të gjithë e kopjonin dhe në rrobaqepësitë e kryeqytetit të gjitha gratë shpreheshin se donin një fustan si të L...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Bashkëshorte e

Gaqo Çakos

Nëna e

Pirro Çakos

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Besa Breca

Naile Vathi

Edit Mihali

Shpresa Spaho

Shpresa Gashi

Xhejlane Gutaj

Kadisha Sinani

Inger Skura

Adriana Asllani

Doruntina Qamili (Dina)


Tags: Luiza Çako, Luiza Papa, Luiza Cako

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018