A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Lujoyed është një grup artistësh. Më datë 15 Janar 2012, Lujoyed publikojnë videoklipin "Dance". Videoklipi u prodhua nga Think Creative....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Albi Dhe Eri

Bloody Gangstaz Family

Zogjte E Nates

Raiders

Wan Gangsta

P.E.Z

Crunkboys

Magma

Armial

Pozitiv Records


Tags: Lujoyed, Lum Kastrati, Lum & Jon

Krijo Një Kartolinë