A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Luli Sejdiu

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Luli Sejdiu është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Në vitin 2016, Xhadi Gashi & Luli Sejdiu publikojnë albumin "Muhaxherëve"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Taulant Gashi

Avni Metalia

Luan Zogiani

Ragip Bytyqi

Brahim Osaj

Naim Krasniqi (Rapsod)

Ymer Sefa

Vitor Dushi

Memet Petrovci

Xhadi Gashi


Tags: Luli Sejdiu

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018