A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Luljeta Shala

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  128
  • Vendlindja:
  • Gjakove 
BIOGRAFIA: Luljeta Shala është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Paraqitjet e para ishin ne vitin 2004 duke marr pjes neper dasma. Talentin e kengetares e zbuloi babai i saj Qamil Shala dhe shkuan bashke neper dasma, koncerte e festivale te ndryshme. Luljeta ka realizuar shume kenge dhe albume po ashtu edhe videoklipe se bashku me Qamilin. Luljeta ka shume paraqitje ne skene, eshte e martuar me Alban Demaj dha ka dy vajza te cilat i quajne RESILA dhe RONILA. Më datë 30 Nëntor 2013, Luljeta Shala publikon v...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Rifadije Graiqevci

Ylmize Tafallari

Adelina Pireva

Shqiponja Muhaxheri

Dona Janova

Liridona Qarri

Lule Bajra

Drita Musliu

Fanushe Ahmetaj

Mihrije Prapashtica


Tags: Luljeta Shala, Lulieta Shala

Luljeta Shala në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018