A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lulka Merkulaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
  • Vendlindja:
  • Shkoder 
BIOGRAFIA: Lulka Merkulaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 14 Tetor 2008, Lule Merkulaj publikon videoklipin "Te Prita". Më datë 19 Shkurt 2011, Lulka Merkulaj publikon videoklipin "Dora Gaboi". Më datë 14 Prill 2011, Lulka Merkulaj publikon videoklipin "Beqarise". Më datë 14 Korrik 2011, Lulka Merkulaj publikon videoklipin "Gabimi I Bukur". Më datë 30 Korrik 2011, Lulka Merkulaj publikon videoklipin "Hajde Hajde". Më datë 14 Gusht 2013, Lulka Merkulaj publikon videoklipin "Xhelozi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Xhelozia (2013)

Merre Zemren

Moj Lulije

Dashuria

Sonte

Numri Im


» Dërgo Një Këngë »

Unë Besoj Në Fat
Nuk E Di
Lamtumire Shkoder
Beqarise
Hajde Hajde
Opa Opa Luej Ti Me Mua
Melodi E Dashurise
Po Të Pres
Te Prita
Gabimi I Bukur


Artistë Të Ngjashëm:

Albana Mesuli

Kristina Marku

Eli Malaj

Shyhrete Azizaj (Shuki)

Valentina Berisha

Resmije Krasniqi

Mihrije Lestrani

Selvete Bajrami

Lendita Mjekiqi

Halide Piskala


Tags: Lulka Merkulaj, Lule Merkulaj, Mirimanga, Grupi Mirimanga

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018