A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lum Aliu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Lum Aliu është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 27 Dhjetor 2017, Lumi publikon lyrics video "Porosi Gajdexhi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Nush

R-Jan

Whitey

Ndriqim Jonuzaj

Riky Bankroll

Frruza

Merso G

Armant

Donn

Rimih


Tags: Lum Aliu, Lumi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018