A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lumni Baki

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Lumni Baki është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 12 Qershor 2018, Lumni Baki publikon videoklipin "Kenga E Keshaves". Muzika e këngës u punua nga Jurgen Kaçani, teksti u shkrua nga Jurgen Kaçani....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Gerti Musollari

Fatos Selmani

Samiu I Plugut

Dorian Doko

Idajet Skura

Klodian Polisi

Klajdi Topi

Safet Lezja

Bardhi Zdrava

Alfred Fejza


Tags: Lumni Baki

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018