A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Lumnije Menxhiqi - Tinzisht Ike


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/04/2018

2018-04-16T17:00:11


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Tinzisht Ike" kënduar nga Lumnije Menxhiqi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Tinzisht Ike".
Videoklipi nga Lumnije Menxhiqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018