A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lumnije Ramadani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Lumnije Ramadani është një këngëtare e njohur. Ne vitin 1999 ka kenduar kengen per bombardimet e fshatit te vet Korishes me titullin "Me besoni". Ne at kohe, Lumnie Kukaj pastaj ne vitin 2009 u martua dhe murr mbiemrin e burrit Ramadani. Pastaj Vazhdoi me karieren profesionale duet me Nexhat Osmanin dhe Remzie Osmanin. Lumja ishte dhe antare e shoqates Kabashi ne Korish si soliste. tash e angazhuar me dasma dhe mbramje familijare. Më datë 30 Dhjetor 2011, Nexhat Osmani & Lumnije Ramadani p...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mia Morina

Arjeta Zhuta

Milex

Arbëresha Hajdari

Ajkuna Anxhaku

Fjolla Krasniqi

Dorina Xerxa

Habibe Ostreni (Bibe)

Enki

Malda Susuri


Tags: Lumnije Ramadani, Lumnie Ramadani, Lumja, Lume, Lumnie Kukaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018