A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lumturie Axhami

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  30
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
BIOGRAFIA: Lumturie Axhami është një këngëtare e njohur. E lindur në Han Të Elezit, ku nis hapat e para në muzikë. Ka edituar disa albume, të cilët kanë qenë të suksesshëm. Jeton dhe vepron në Kërçovë....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Besiana Mehmedi

Nora Bekteshi

Antigona Sejdiu

Antigona Rustolli

Behare Shala

Malda Susuri

Drenusha Latifi

Sadete Shkodra

Valentina Rama

Shqipe Kastrati


Tags: Lumturie Axhami, Lumturije Axhami

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018