A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyric Master

Ti Pse Ke Shku ➡ Pourquoi T'est Partie

 Shqip ➡  Frengjisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: YanaOtr


Ti Pse Ke Shku

Mendoj per qdo sen
Por gjithqka esht e kot
Pa ty s'dua t'jetoj n'ket bot
T'gjitha qe i kam kalu
Tash jam tu i kujtu
A thu pse ti je largu

Gjithmon te pres
Asniher s'me behet von
T'gjitha ti kam fal
Asniher si bi pishmon
Ate qe ti ma ben
Un nuk e meritoj
T'lutem kthehu dhe njeher
Qe jeten ta vazhdoj E tii pseeeee???

Ref
Ti pse ke shku pse me ke harru
Pse t'gjitha i ke shkatrru
Tash n`zemer me mall per ty jam tu jetu
Se ki iden sa je tu m'mungu

2
Shpresoj qe ta kem nje dit
Per met pa veq edhe niher
Zemra e hapur per ty qdo her .
Dikur e kisha afer
Tash na ndan nje largsi
Zemra te`kerkon
Dot s'jeton n`vetmi

Gjithmon te pres asniher s'me behet von
T'gjitha ti kam fal asniher si bi pishmon
Ate qe ti ma ben un nuk e meritoj
T'lutem kthehu dhe njeher qe jeten ta vazhdoj E tii pseeeee???

Ref
Ti pse ke shku pse me ke harru
Pse t'gjitha i ke shkatrru
Tash n`zemer me mall per ty jam tu jetu
Se ki iden sa je tu m'mungu


Pourquoi T'est Partie

Je réfléchis à tout
mais tout est n'importe quoi
sans toi je ne veux pas vivre dans ce monde
tout ce que j'ai traversé
maintenant je suis entrain de les rappeler
alors pourquoi t'es partie

Je t'attends toujours ce n'est jamais trop tard
je t'ai tout pardonné je ne regretterai jamais
tout ce que toi tu me fais je ne les mérite pas
s'il te plait reviens encore une fois qu'on continue la vie.

Et toii pourquoiiii ?

Ref
Pourquoi t'est partie, pourquoi tu m'as oublier
pourquoi t'as tout détruit
maintenant je vis avec un manque de toi dans mon coeur
t'as pas idée à quel point tu me manques

J'espère que j'aurai un jour
pour te voir encore une fois
le coeur est toujours ouvert pour toi
une fois je l'avais de près
maintenant une distance nous sépare
le coeur te cherche
il ne vit pas seul

Je t'attends toujours ce n'est jamais trop tard
je t'ai tout pardonné je ne regretterai jamais
tout ce que toi tu me fais je ne les mérite pas
s'il te plait reviens encore une fois qu'on continue la vie.

Et toii pourquoiiii ?


Ref
Pourquoi t'est partie, pourquoi tu m'as oublier
pourquoi t'as tout détruit
maintenant je vis avec un manque de toi dans mon coeur
t'as pas idée à quel point tu me manques

Korrigjo Përkthimin