A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Lyric Master - I Need You  (Feat. Hava)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  26

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/09/2011

2011-09-22T23:50:49

Këngë e albumit:

"Filloj Misioni"


Lyric Master:

Kam kërkuar një njëri si ti
Pjesen me te madhe te jetes sime
Por ishte shum veshtirë un ta gjeja
Dhe befasisht u ktheva,dhe ti u gjinde

Eja ti mos vono,eja ti se po te pres
Eja dhe hapma qiellin per qdo mengjes!
Kur jam ne mendime je pran zemres sime
Kur rruges un kaloj,veq per ty mendoj!

Lyric Master:

I Feel The Same Way
And I Have to Say
Girl I Want You,Girl I Need You

HAVA:
I Feel The Same Way
And I Have To Say
Boy I Want You,Boy I Need You

Lyric Master:

Kjo dashuri e jona si pa kufi
Dhe ti gjithmon qendron ne mendjen time
Dhe sonte jemi veq un dhe ti
Te lutem degjom se je jeta ime

Eja ti mos vono,eja ti se po te pres
Eja dhe hapma qiellin per qdo mengjes!
Kur jam ne mendime je pran zemres sime
Kur rruges un kaloj,veq per ty mendoj!

Lyric Master:

I Feel The Same Way
And I Have to Say
Girl I Want You,Girl I Need You

HAVA:
I Feel The Same Way
And I Have To Say
Boy I Want You,Boy I Need You

Lyric Master

Ehh deshira ma e madhe esht me kan me ty

Hava
Baby I need you

Lyric Master
Eyy Girl I Want You, UN KOM NEVOJ PER TY


Ky tekst u dërgua nga  EnnisaaAG
Më Shumë...