A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Lyric Master - Vet Nuk T'lo


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/09/2011

2011-09-23T22:29:42

Këngë e albumit:

"Filloj Misioni"


Qdo vend qe kom me shku
Gjithmon Do t`jesh ti me mu
Asnjeher s`kom me t`mungu

N`jeten ti je afru
Jeten tem e ke ndryshu
Prej qe kur jemi taku

Nje Fjal Thot ??
Mos e braktis KURR një person qe te do
Kjo Fjal s`harrohet dot
Mos ta nin zemer un vet nuk t`lo

Ref :
Asnjeher per ne s`esht von dashuria ka fillu
Un vet nuk muj me t`lon se n`ty jom dashuru
Jeten ma ke ndriqu prej qe kur jemi njoftu
Nuk Te ndrroj me asnjo se veq ti je per mu

BABY-BABY-BABY
BABY-BABY-BABY
BABY-BABY-BABY
BABY-BABY-BABY

Shum shpesh jom tu menu
Lidhja po shkon tu forcu
Dhe qdo her ma shum te du

N`jeten tem ti je afru
Jeten tem e ke ndryshu
Prej qe kur jemi taku

Nje Fjal Thot ??
Mos e braktis Kurr një person qe te do
Kjo Fjal s`harrohet dot
Mos ta nin zemer un vet nuk t`lo

Ref :
Asnjeher per ne s`esht von dashuria ka fillu
Un vet nuk muj me t`lon se n`ty jom dashuru
Jeten ma ke ndriqu prej qe kur jemi njoftu
Nuk Te ndrroj me asnjo se veq ti je per mu

BABY-BABY-BABY
BABY-BABY-BABY
BABY-BABY-BABY
BABY-BABY-BABY

Jo Baby Jo
Nuk te lo vet un jo
Jo Baby Jo
Nuk t`lo vet un jo

Ref :
Asnjeher per ne s`esht von dashuria ka fillu
Un vet nuk muj me t`lon se n`ty jom dashuru
Jeten ma ke ndriqu prej qe kur jemi njoftu
Nuk Te ndrroj me asnjo se veq ti je per mu


Ky tekst u dërgua nga Rexonitbagoldag   EnnisaaAG   Lyric1
Më Shumë...