A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Lyric Master - Fshima Lotin  (Feat. Mixeri)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/05/2013

2013-05-11T20:41:53

Featuring

Mixeri

Këngë e albumit:

"Asaj"


Sa shpejt erdhi kjo dit e veshtir,
Sa te leht e pate tme thoje lamtumir,
Sot i kujtoj ditet qe kaluam bashk
Sa t'lumtur ishim,ku jemi ne tash,
Vetmia po me mbyt,trishtimi po me tret,
Shpirti po me qan,e zemra ty po t'therret,
Kthehu pran meje dhe qendro
Ket deshir tlutem ma plotso

REFF
Edhe nje her po du me t'pa
Se gjdo nat me lot kom qaaa
Edhe nje her ti fshima lotin nsy
Thuajj te dua vetem tyy.

Dikur me thoje qe te dua vetem ty
Dikur me thoje do jemi gjithmon te dy,
Pse ike ti nga un nga qe te desha shum,
Apo gjete nje me te mir sesa un,
Vetmia po me mbyt,trishtimi po me tret,
Shpirti po me qan,e zemra ty po t'therret,
Kthehu pran meje dhe qendro
Ket deshir t'lutem ma plotso

REFF
Edhe nje her po du me t'pa
Se gjdo nat me lot kom qaaa
Edhe nje her ti fshima lotin nsy
Thuajj te dua vetem tyy.


Më Shumë...