A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Lyric Master - Kjo Melodi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/05/2016

2016-05-23T12:26:19

E gjithë kjo kohë,e jona
Shumë vjet nuk jon pak.
Sa kujtime kemi bashkë,
Më mirë afër a larg?

Hapi sytë baby,
Mos më le n'vetmi,
Mos e moho këtë dashuri.
Hapi sytë baby,
Mos më le në vetmi,
Mos e moho këtë dashuri.

Refreni
Dëgjoje këtë melodi,
E kam bërë veç për ty.
E heshtur është kënga,
I heshtur jam dhe unë.

4x
Bashkë me të

Sa mirë bejb e kom menu
T'jemi t'lumtur,jemi bashku
Ti e din sa shumë më kee
Eja t'lutem, për mua jeee

Unë mirë e di ,
Se çfar' për mua ndjen ti,
Është një emocion që nuk e kupton ti.
Unë mirë e di,
Se çfar' brenda ndjen ti,
Është një emocion që nuk e kupton ti.

Refreni
Dëgjoje këtë melodi,
E kam bërë veç për ty,
E heshtur është kënga,
I heshtur jam dhe unë
Bashkë me të
Kta tinguj t'këngës
M'përshtaten mua
Të lutem mos më le t'vetmuar(Mos me le)

Në çdo sekond që ka kalu,
Mendja ime ty ta ka fal.
Heshtja ty të ka mbulu,
Por dashuria nuk është ndal.

Hapi syt bejbi
Hapi syt baby

Degjoje melodi


Ky tekst u dërgua nga Suela Fazliu
Më Shumë...