A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Majlinda Dada

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  17
  • Vendlindja:
  • Burrel 
BIOGRAFIA: Majlinda Dada është një këngëtare e njohur. Më datë 7 Shtator 2010, Majlinda Dada publikon videoklipin "Ndoshta". Më datë 26 Tetor 2012, Majlinda Dada publikon videoklipin "Zemra E Huaj". Më datë 25 Mars 2013, Majlinda Dada publikon videoklipin "Dua Te Jem Me Ty". Më datë 14 Shkurt 2015, Majlinda Dada publikon videoklipin "Ti Nuk Kishe Fat". Më datë 29 Shtator 2017, Majlinda Dada publikon videoklipin "Columbia", në bashkëpunim me Ghuo. Më datë 19 Janar 2018, Majlinda Dada pu...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Nina Beqiri

Violeta Simoni

Ermanda Durmishi

Enkelejda Qesku

Suela Malo

Alketa Kondi

Irva Stefa

Meliha Doda

Ajkuna Anxhaku

Persa


Tags: Majlinda, Majlinda Dada

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018