A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Majlinda Topanica

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Majlinda Topanica është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Më datë 10 Nëntor 2012, Xheza & Majlinda Topanica publikojnë videoklipin "Mos U Kthe". Më datë 28 Qershor 2015, Majlinda Topanica publikon videoklipin "Fol Vetem Fol". Më datë 8 Nëntor 2015, Majlinda Topanica publikon videoklipin "Pa Fëmijë". Në vitin 2016, Majlinda Topanica publikon albumin "Live 2016". Më datë 12 Janar 2018, Majlinda Topanica publikon videoklipin "Tmerr"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Shemsie Gashi

Blerina Gashi

Raimonda Kovaci

Arbnore Kleçka

Sanimete Krasniqi

Drandofile Rama (Filja)

Remzije Strumcaku (Rema)

Xhevahire Bytyqi

Vjollca Selimi

Fate Berisha


Tags: Majlinda Topanica

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018