A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Majlinda Topanica - Tmerr


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/01/2018

2018-01-12T18:56:38

Qysh me I than te dua
Dikujt qe se du
Nuk ka drit per mua
Terri mka mbulu

2x
Nuk kam faj
Qe kjo zemer dikujt tjeter i takon
Krejt e krejt dashnia
Veq me zor nuk shkon

REF: 2x
Tmerr
Jeta jem osht tmerr
Veq aj Zot
Shpirtin spo ma merr
Tmerr
Jeta qysh mka ardh
Kon e du me zemer
Mos me mujt me marr

Po jetoj me lotion
Vujtja don mem vra
Po I lutem Zotit
Qaren me ma ba

2x
Nuk kam faj
Se kjo zemer dikujt tjeter I takon
Krejt e krejt dashnia
veq me zor nuk shkon

REF: 2x
Tmerr
Jeta jem osht tmerr
Veq aj Zot
Shpirtin spo ma merr
Tmerr
Jeta qysh mka ardh
Kon e du me zemer
Mos me mujt me marr


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018