A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Mams është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Dhjetor 2012, Mams marrin pjesë në The MAMs 2012 (Fresk Fare 1) me këngën "Marrim Fryme Shqip". Në Dhjetor 2012, Mams marrin pjesë në The MAMs 2012 (Fresk Fare 1) me këngën "Kenga E Nenes". Në Dhjetor 2012, Grifshat marrin pjesë në The MAMs 2012 (Fresk Fare 1) me këngën "Publikisht", në bashkëpunim me Mams....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Kori I Fëmijëve Diamantët

Zërat Gazmorë

Grupi Shoqet

Kripëmjaltëzat

Motrat Kryeziu

Ethnically

Kurora Labe

0290

Permit Of Stay

Syndikata


Tags: Mams, The Mams

Krijo Një Kartolinë