A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mandi
  • Vendlindja:
  • Durres 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 15 Shtator 1992
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♍ Virgjeresha
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  147
Këndon kryesisht: etno

Mandi është këngëtar i njohur. Më datë 17 Nëntor 2012, Sabina Dana publikojnë videoklipin "E Kom Pas", në bashkëpunim me Dafi Derti & Mandi. Muzika e këngës u punua nga Alfred Sula, teksti u shkrua nga 2 Step. Videoklipi u prodhua nga Max Production.

Më datë 18 Janar 2013, Silva Gunbardhi publikon videoklipin "Te Ka Lali Shpirt", në bashkëpunim me Mandi & Dafi Derti. Muzika e këngës u punua nga Alfred Sula, teksti u shkrua nga 2 Step, ndërsa për orkestrimin u kujdes Alfred Sula. Videoklipi u prodhua nga Max Production. Me këtë këngë, Silva Gunbardhi marrin pjesë në Zhurma Show 2013 në vitin 2013.

Më datë 1 Korrik 2013, Desislava & Mandi publikojnë videoklipin "Pusni Go Pak", në bashkëpunim me Ustata.

Më datë 10 Tetor 2014, Sergio publikon videoklipin "Pantera", në bashkëpunim me Mandi. Muzika e këngës u punua nga Alfred Sula, teksti u shkrua nga 2 Step. Videoklipi u prodhua nga Alexander Video.

Më datë 14 Qershor 2015, Mandi, Diana & Mr. Juve publikojnë videoklipin "Imi Place Tot La Tine".

Më datë 31 Dhjetor 2015, Mandi Nishtulla & Gon Kalaja publikojnë videoklipin "Mbreti".

Më datë 18 Gusht 2016, Mandi publikon videoklipin "Mbreti Detit", në bashkëpunim me Mikel.

Më datë 28 Janar 2017, Geni Nishtulla publikon videoklipin "Cocaina", në bashkëpunim me Mandi Nishtulla.

Më datë 20 Mars 2017, Eri Qerimi, Fatmir Sula, Murat Nazifi, Landi Roko & Mandi Nishtulla publikojnë videoklipin "Santi". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, Emrah Xhixho, teksti u shkrua nga Dritan Shtylla.

Më datë 27 Maj 2017, Mandi publikon videoklipin "3 Femije Bekoi Zoti", në bashkëpunim me Eri Qerimi, Landi Roko & Murat Nazifi. Muzika e këngës u punua nga vetë Mandi. Videoklipi u prodhua nga Swart Production.

Më datë 10 Qershor 2017, Lind Prizreni publikojnë videoklipin "Bota", në bashkëpunim me Mandi & Bigi. Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, teksti u shkrua nga Dritan Shtylla, Bigi. Videoklipi u prodhua nga Swart Production.

Më datë 12 Gusht 2017, Mandi publikon videoklipin "Ejsi". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, Emrah Xhixho, teksti u shkrua nga Sebastiana Brecani.

Më datë 28 Shtator 2017, Sigi Bastri publikon videoklipin "Hije Dashurie", në bashkëpunim me Mandi. Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, Emrah Xhixho, teksti u shkrua nga Sebastiana Brecani.

Më datë 10 Janar 2018, Mandi Nishtulla & Gon Kalaja publikojnë videoklipin "2 Shisha-Shisha". Muzika dhe orkestrimi nga Albert Sula.

Më datë 14 Korrik 2018, Mandi, Murat Nazifi, Landi Roko, Ilir Tironsi & Taulant Vasili publikojnë videoklipin "Kristi". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, Keli Shikut, teksti u shkrua nga Olsi Celmeta.

Më datë 23 Korrik 2018, Mandi, Eri, Fatmiri, Landi, Murati & Ilir Tironsi publikojnë videoklipin "Suhejli". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, Emrah Xhixho.

Më datë 23 Gusht 2018, Keli Shikut publikon videoklipin "Big Man", në bashkëpunim me Mandi Nishtulla. Muzika e këngës u punua nga vetë Keli Shikut, ndërsa për orkestrimin u kujdes Festim Gici.

Më datë 25 Tetor 2018, Mandi, Murati & Ilir Tironsi publikojnë videoklipin "Binnaz". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, Keli Shikut.

Më datë 27 Tetor 2018, Mandi & Batalioni B13 publikojnë videoklipin "Sheili". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, Emrah Xhixho, teksti u shkrua nga Olsi Celmeta, ndërsa për orkestrimin u kujdes Albert Sula.

Më datë 4 Dhjetor 2018, Xheni publikon videoklipin "Dashni", në bashkëpunim me Mandin. Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Albert Sula. Videoklipi u prodhua nga kompania Chill Pro.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018