A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Mandi - Adelajda


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  12

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/09/2009

2009-09-28T11:36:28

Kce...

Ref:
Jasha Adelajda,Adelajda
Jasha Adelajda,Adelajda
Jasha Adelajda,o Adelajda

Jasha Adelajda,Adelajda
Jasha Adelajda,Adelajda
Jasha Adelajda,o Adelajda

Ajde ca pi knoj
Adelajden me vullnet
ajde Mandi i Nishtulles
o e past me jet

ajde ca pi knojo
sonte me vullnet
Mandi i Nishtulles
o e past me jet

Ref:2x
Jasha Adelajda,Adelajda
Jasha Adelajda,Adelajda
Adelajda,Adelajd e vogel

kce..kceE

o te gilavava o Adelajda
te gilavava Adelajda
o Mandi i Nishtulles gilavea
ajde Mandi te gilavea
aj te gilavava Adelajda
te gilavava o Adelajda
Mandi i Nishtulles
un po i knojo2x
o Adelajden ca ja knojo
Adelajd e vogel
un ja knoj
o ca i knoj ren me rene
ca i knoj o ren me ren
a te gilavava Adelajda
te gilavava Adelajda
lellelejj..


Ky tekst u dërgua nga Gulu
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018