A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Mandi Nishtulla & Murat Nazifi - M2


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/07/2017

2017-07-27T13:33:19

Më Shumë Nga

Murat Nazifi

Muzika:

Emrah Xhixho

Muzika:

Festim Gici

Teksti:

Mandi


Mandi:
Abilon Murati None
Te gilaveva None
Sare Te Ke Ley
Sare Te Ke Ley

Mabilu Murati None
Te Gilaveva None
Sare Te Ke Ley
Date Te Ke Ley

Murati:
Abilon Mandi None
Te Gilaveva None
Sare Te Shu Ley
Sare Te shu Ley

Abilon Mandi None
Te Gilaveva None
Sare Te Shu Ley
Sare Te shu Ley

Mandi 8x:
Murati Mandi Gilavev

Murati:
Abilon Mandi None
Te Gilaveva None
Sare Te Shu Ley
Sare Te shu Ley

Abilon Mandi None
Te Gilaveva None
Sare Te Shu Ley
Sare Te shu Ley

Mandi:
Abilon Murati None
Te gilaveva None
Sare Te Ke Ley
Sare Te Ke Ley

Mabilu Murati None
Te Gilaveva None
Sare Te Ke Ley
Date Te Ke Ley

Mandi 8x:
Murati Mandi Gilavev


Ky tekst u dërgua nga Peter Ivanovic
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018