A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Mandi - Ylli Bukurise


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  33

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/03/2018

2018-03-22T20:21:10

Orkestrimi:

Albert Sula


Mashalla per ty
Je dashnia ime
Si turkesh po dukesh
Tkam dhon zemren time

Marshalla per ty
Je dasnia ime
Si turkesh po dukesh
Tkam dhon zemren time

Habibi,Habibi
Ylli bukurise

ka met marr malli
Per guret e shtepise

Habibi,Habibi
Ylli bukurise

Ka met marr malli
Per guret e shtepise

Ka me ran nga qielli
Me flori mblulohesh

Do ndriqo si dielli
Nuse kur behesh

Do ndriqo si dielli
Nuse kur bohesh

Habibi,Habibi
Ylli i bukurise

Ka met marr malli
per guret e shtepis

Habibi,Habibi
Ylli i bukurise

Ka met marr malli
per guret e shtepis


Ky tekst u dërgua nga nesa gesaKartolina (1)

2018-07-17 11:51:18
Mashalla per ty
Je dashnia ime
Si turkesh po dukesh
Tkam dhon zemren time

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018