A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Maria Lajçaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  51
BIOGRAFIA: Maria Lajçaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 29 Nëntor 2010, Maria Lajçaj publikon videoklipin "Kenga Ime Bashkon Trojet". Në vitin 2012, Maria Lajçaj publikon albumin "2 Me 8" Në vitin 2012, Maria Lajçaj, Viki Lulgjuraj & Amanda Ujkaj publikojnë albumin "Të Bukurat E Malsisë" Më datë 1 Korrik 2013, Maria Lajcaj publikon videoklipin "Fenomen". Muzika e këngës u punua nga Gjon Bibaj, teksti u shkrua nga Gjon Bibaj. Videoklipi u prodhua nga Musical. Më datë 26 Tetor 2014, ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Të Bukurat E Malsisë (2012)

2 Me 8 (2012)


» Dërgo Një Këngë »

Shqipja Jone
Perfekt
Kenga Ime Bashkon Trojet
Dasma Ma E Bukur
Fenomen


Artistë Të Ngjashëm:

Selvete Bajrami

Kosovare Gashi

Irena Ciceri

Nazmije Demolli

Dilja

Halide Piskala

Sanije Doberlani

Mihrije Lestrani

Sela Begaj

Lendita Mjekiqi


Tags: Maria Lajçaj, Maria Lajqaj, Marie Lajqi, Marie Lajqaj, Marie Lajçaj, Maria Lajcaj, Marie Lajcaj

Krijo Një Kartolinë