A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Maria (Top Fest)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Maria (Top Fest) është një këngëtare. Në Maj 2009, Maria merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Te Lutem"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mc.E Qarta

Ola Bakalli

Silva Brahimi

Vally

Lejla

Jela

Arjeta Krasniqi

Fabiola Lila

Maria

Diola


Tags: Maria (Top Fest)

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018