A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Maria Zeme

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Pogradec 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Maria Zeme është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 4 Korrik 2013, Blero publikon videoklipin "Një Moment", në bashkëpunim me Mariën. Videoklipi u prodhua nga kompania ASHA. Me këtë këngë, Blero u paraqit në këto festivale: Netët E Klipit Shqiptar 13 (2014), Zhurma Show 2013 (2013). Më datë 4 Mars 2016, Alex publikon videoklipin "Ti Po Don", në bashkëpunim me Mariën. Më datë 25 Tetor 2018, Maria Zeme publikon videoklipin "Mama Mia". Më datë 23 Dhjetor 2018, Maria publikon videokli...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Manii

Out Lawz-E

Dori (Rap)

Eir

BOXi

Adriana Hisker

Lil Linda

Kaltrina Pepaj

Sara Bulku

Tina (Eglantina Bushkashi)


Tags: Maria Zeme

Krijo Një Kartolinë