A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mariglen Hazizaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  13
BIOGRAFIA: Mariglen Hazizaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 24 Dhjetor 2015, Mariglen Hazizaj publikon videoklipin "Nazet E Dashuris". Më datë 17 Mars 2016, Mariglen Hazizaj publikon videoklipin "Uratat E Nenes". Më datë 4 Qershor 2016, Paro & Mariglen Hazizaj publikojnë videoklipin "O Bilbili Malit". Më datë 27 Dhjetor 2016, Mariglen Hazizaj publikon videoklipin "Endrra E Bekuar". Më datë 20 Qershor 2017, Mariglen Hazizaj publikon videoklipin "Më Ka Thënë Doktori". Më datë 6 Tetor ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Samiu I Plugut

Alfred Selimi

Fitim Muca

Hasan Marra

Gerti Musollari

Alfred Fejza

Cim Turtulli

Ramadan Kllorgji

Guri Vasili

Klodian Polisi


Tags: Mariglen Hazizaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018