A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mariglen Hazizaj
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  13

Mariglen Hazizaj është këngëtar. Më datë 24 Dhjetor 2015, Mariglen Hazizaj publikon videoklipin "Nazet E Dashuris".

Më datë 17 Mars 2016, Mariglen Hazizaj publikon videoklipin "Uratat E Nenes".

Më datë 4 Qershor 2016, Paro & Mariglen Hazizaj publikojnë videoklipin "O Bilbili Malit".

Më datë 27 Dhjetor 2016, Mariglen Hazizaj publikon videoklipin "Endrra E Bekuar".

Më datë 20 Qershor 2017, Mariglen Hazizaj publikon videoklipin "Më Ka Thënë Doktori".

Më datë 6 Tetor 2017, Mariglen Hazizaj publikon videoklipin "Mbeta Ne Kurbet".

Më datë 13 Mars 2018, Mariglen Hazizaj publikon videoklipin "Zemren Le Tek Nena".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018