A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Mariglen Hazizaj - Uratat E Nenes


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/03/2016

2016-03-17T15:37:27

THON SE KUR BEQAR ESHT DJALI
PA GJUM NENA RRI TER NATEN
MARTOU I THOT TE KEQEN
TE TE LER NENA URATEN

SONTE DJAL NE DASMEN TENDE
TE GJITH TE SJELLIN DHURATA
VETEM ZEMRA E NJE NENE
KA NJEMI E NJE URATA

STE BEHET NJERI SI NENA
THOT NJE FJAL SHUM E VJETER
SOT BEKIMET E NJE NENE
JAN ATO QE VLEJN ME TEPER

REFRENI
ERDHI DITA TE MARTOESH
CDO NJERI E KA NJE FAT
KUR MER URATAT E NENES
TE VETE JETA SAHAT

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018