A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Mariglen Hazizaj - Endrra E Bekuar


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/12/2016

2016-12-27T08:39:12

NE ENDERR SEC MU BE
SI NJE CIGARE NDEZURE
NE BUZEN TIME QENDROJE
PSE KAQ SHUM ME DASHUROJE

BEJ TE ZE ME DOR SME LE
SI NJE CIGARE NDEZURE
FLAK E ZJARR KJO BUZA JOTE
SI VERA E BER MAJOSHE

SHUM GJERA IKAM MESUAR
NGA KJO ENDRRA E BEKUAR
NGA VAJZA E DASHURUAR
JETEN CMA KA LUMTURUAR

REFRENI
ATY GJUMI SEC ME DEL
NGRIHEM SI I PIR ME VER
ATY ENDRRA SEC MU SHUA
PSE MI BEN KTO LOJRA MUA


Ky tekst u dërgua nga ENDRRAKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018