A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mariglen Tirona

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Mariglen Tirona është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 9 Gusht 2018, Mariglen Tirona publikon videoklipin "Jet Do Bojm", në bashkëpunim me Tan Tirona....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Silvi Nishtulla

Mentor Kollari

Geni Vesholli

Samir Shabani

Ylber Franca

Enver Ahmeti

Xhevdeti

Redioni

Shpetim Franca

Sevedin Hajolli


Tags: Mariglen Tirona

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018