A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Marigona Jelliqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19
  • Vendlindja:
  • Mitrovica 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Austri 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Marigona Jelliqi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Produksioni ‘Black Fish Entertainment’ po merret seriozisht më këngëtarët e rinj, e një këngëtare e re e cila është pjesë e këtij produksioni, është Marigona Jelliqi, e njohur si Gona, ka lindur ne Mitrovice por jeton ne Austri. Marigona dëshiron që karrierën e saj muzikore ta fillojë në Kosovë. Është kjo Marigona Jelliqi e cila ka treguar se deshiron të publikojë albumin e saj të parë. Më datë 10 Mars 2015, Marigona Jelliqi publikon videoklip...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Nazmije Selimi

Fiorela Sahiti

Festina Mejzini

Jehona Lumi

Tringa Rexhepi

Suanita

Vesa Smolica

Njomza Vitia

Nita Latifi

Filloreta Raçi (Fifi)


Tags: Marigona Jelliqi, Gona

Krijo Një Kartolinë