A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Mario Leka - Yll I Bukur  (Feat. Nertila Vreto & Nazif Cela)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/01/2017

2017-01-07T07:45:29

Featuring

Nazif Cela

Featuring

Nertila VretoKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Yll I Bukur" kënduar nga Mario Leka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin