A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Marko Strazimiri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Marko Strazimiri është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe për fëmijë/junior. Në Qershor 2015, Marko Strazimiri merr pjesë në JESC 2015 me këngën "Nuk Di Se Cfare Te Them". Më datë 3 Nëntor 2015, Marko Strazimiri publikon videoklipin "Te Nesermen E Pres". Në vitin 2016, Marko Strazimiri merr pjesë në Gjeniu I Vogel 7. Më datë 19 Shkurt 2016, Marko Strazimiri publikon videoklipin "Ti Je Legjenda". Në Qershor 2016, Marko Strazimiri merr pjesë në JESC 2016 me këngën "Music Makes My Day". Më datë 26 Shkurt 2018,...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

Gjeniu I Vogel

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Dritan Maraj

Dario Zela

Plator Abazi

Klejvis Saliaj

Spiro Roko

Edmond Muho

Endrit Shani

Voltan Prodani

Glenis Dume

Fred Delaj


Tags: Marko Strazimiri

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018