A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Marsel Ademi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Marsel Ademi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 7 Maj 2015, Jkn publikon videoklipin "Sa Je Fiksu", në bashkëpunim me Marsel Ademi. Më datë 9 Korrik 2015, Rati publikon videoklipin "Dale Ngadale", në bashkëpunim me Marsel Ademi. Më datë 26 Korrik 2016, Labinot Rexha publikojnë videoklipin "Syte E Tu", në bashkëpunim me Marsel Ademi & Loni. Më datë 18 Mars 2017, Marsel Ademi publikon videoklipin "Panamera". Më datë 17 Korrik 2017, Marsel Ademi & Naldi publikojnë videoklipin ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mursel Murseli

Skender Buzoli

Altin Tirona

Sulltan Hajolli

Adi Sybardhi

Emi Loca

Soni I Vogel

Fatmir Sula

Aldi Loci

Lulzim Morina


Tags: Marsel Ademi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018