A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Marsela Çibukaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  36
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Marsela Çibukaj është një këngëtare dhe autore këngësh e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Prej moshes 8 vjecare ka jetuar ne Itali ku dhe po perfundon studimet per Juridik. Passioni i saj per muziken behet evident qe ne moshe te vogel, ne cdo eveniment festiv familjar ajo tregonte aftesit e saj ne kanto. Ne moshen 14 vjece nis te marre leksionet e para ne Kanto dhe kitarre. Me nje here mesuesit e cilesojne si Mezzo soprano me timbrik Blues/soul. Fale rrethit te miqesise dhe koncerteve live qe ajo kishte mundesi te ndiqte ne Rome, i ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Finaliste në

Voice Of Albania

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Eltina Minarolli

Ketlin Pjalmi

Linda Sadiku

Xhoi Bejko

Erga Halilaj

Lili Gjidodaj

Ornela Bregu

Mimoza Ahmeti

Sigi Bastri

Babeta Shahini


Tags: Marsela Cibukaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018