A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Massive Production

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Massive Production është një grup autorësh dhe muzikantësh i njohur. Massive Production është një studio e re, e hapur së fundmi nga producentët shumë të njohur Granit Gashi, Jetmir Agaj & Nurteel Morina....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë



Artistë Të Ngjashëm:

Barok Studio

Elephant

Shpeta Sound

Teksteshqip.Com

Tull Production

Big Deal Records


Tags: Massive Production, Granit Gashi, Dj Nurteel

Krijo Një Kartolinë