A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Matolale

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  30
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Matolale është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 2 Mars 2019, Matolale publikon videoklipin "Freestyle". Teksti i këngës u shkrua nga Matolale. Më datë 13 Prill 2019, Matolale publikon videoklipin "Kapo". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Matolale. Më datë 12 Qershor 2019, Matolale publikon videoklipin "One Shot". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Matolale....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

O.T.R.

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

5kinny

Hary-B

Fitim Bajra

Flame

Andi AD

Tuzhi-G

Don Xon

G-Fitim Aka Gee Fej

Ylldrit Jakupaj

D.S.


Tags: Matolale

Matolale në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë