A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Matolale - Kapo


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/04/2019

2019-04-13T17:00:07

Muzika & Teksti:

Matolale


Ref.X2
Hala nrrug me naco me naco me naco
Bam Bam Bam ska koh nuk ka koh nuk ka koh
Bam Bam Bam Bam levizje si kapo si kapo si kapo Bam
Salut gjigando Mato gjigando

Yee u rritem nrrug gjerat qe kalum ti kishin qi trrut
Po msheh drru si shkop se un jam mangup
Jam lut te ZOTI te njerzit sjam lut
Kemi nejt pa lek,kemi nejt jo tlumtur
kemi nejt pa dal,kemi nejt jo tbukur
skemi emocione jo nbark skam flutur
Kom at qe tvin asiher me tfutur
Akoma 1 lloj akoma ca sboj akoma i trrent
akoma jetoj akoma gaboj po te ZOTI besoj
esht e imja kjo loj deri sa tmar frym brym
ta boj un komplet ftoft bryym dryn i kam von kapak edhe dryn bryym ndenjat i kam kyc me dryn
fryn ne skemi ndenja i kemi t thym
the drems si ondrrat e rimzit
ti boj big toys tdlain lot prej gzimit
pi nifar krimi ala keq shperthimi
to be a fanny si xhepat e vinit
aaa vim nga 1 milekshi
trrit me 1000 probleme
tu bo nga 1000 tzez
fol 1000 ceshtje po nuk dal pri teme

Ref.X2
Hala nrrug me naco me naco me naco
Bam Bam Bam ska koh nuk ka koh nuk ka koh
Bam Bam Bam Bam levizje si kapo si kapo si kapo Bam
Salut gjikgando Mato gjigando

yeaa u rritem nlagje tiran
aq i vjeter si me qen veteran
kom shum per tdhon e kam shum per tthan
cunin e ke gjeni mos u trrishto moj nan
xhepat e that dhe barku bosh
tjepkan msimet ma tvlefshme njet
nga adoleshent u ktheva nkodosh
se ashkush sna i dha po i morem vet
shok ntjeter ven ncdo kontinent
po kaoma tlidh si me qen prezent
i shtypim si me qen cigare kent
sjom vec aj qe shaj po jam dhe vigjilent
ta kam thon ket pjes fillimi
qe un jam pjes e kti filmi
joo skam ardh un prej aktrimi
ta ka miratu edhe dhipi
kshu qe tlutem fjalet zgjidhi
kur flet per mu gjanat lidhi
se po thu naj gjo qe stka hije
e po tgje naj gjo pahiri

vim nga 1 milekshi
trrit me 1000 probleme
tu bo nga 1000 tzez
fol 1000 ceshtje po nuk dal pri teme

Ref.X2
Hala nrrug me naco me naco me naco
Bam Bam Bam ska koh nuk ka koh nuk ka koh
Bam Bam Bam Bam levizje si kapo si kapo si kapo Bam
Salut gjikgando Mato gjigando


Ky tekst u dërgua nga KlajdiKartolina (1)

2019-04-17 10:21:52
Vijm nga 1000 lekshi
T'rrit me 1000 probleme
Tu bo nga 1000 t'zeza
Fol 1000 çështje
Po nuk dal pri teme

Krijo Një Kartolinë

STORY