A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Maya Alickaj - Nuse Ne Gusht

Maya Alickaj - Lege Lege (2006)

Maya Alickaj - Guri I Rende Ne Vend Te Vet (2008)

Maya Alickaj - Baba Me Zemer Te Madhe (2009)

Maya Alickaj - 24 Karat (2013)

Maya - Djale Shqiptar (2014)

Dërgo një album »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018