A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Maya Alickaj - Bubulina


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2006

2006-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Barbi Silikon Dhe Telefoni"

Këngë e albumit:

"Lege Lege"


(4x)
bu bu bubulina
(2x)
vajza me fustan te ngusht
bu bu bubulina
(2x)
esht e plakut mjeker shtupe
bu bu bubulina

ref;(2x)
bu bu bubulina obobo sa e mir
bu bu bubulina si vesa me trandafila

(2x)
o ti plak o mjeker shtupe
bu bu bubulina
pse se marton ate qube
bu bu bublina

ref;(2x)
bu bu bubulina obobo sa e mir
bu bu bubulina si vesa me trandafila

e martoj po si gjej burre
bu bu bubulina
bjere ketu se e marr une
bu bu bubulina

ref;(4x)
bu bu bubulina obobo sa e mir
bu bu bubulina
bu bu bubulina si vesa me tranda fila


Ky tekst u dërgua nga Shqipja
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018