A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Maya Alickaj & Petrit Lulo - O Ne Majo O Ne Dhjetor


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  32

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/07/2012

2012-07-12T19:50:42

Më Shumë Nga

Petrit Lulo

Këngë e albumit:

"24 Karat"


O moj Vajza lojzonjare
Je si Hëna gënjeshtare
Sta fiksoj fytyrën dot(2x
Ne te rrallë ti del e plotë(2x

O se kështu me bëri nëna
E që te dalë ashtu si Hëna
E krejt e plotë dhe e pafaj 2x
Vetem ne dhjetor e Maj 2x

Moj Hëna qe del ne Vlorë 2x
Aman më bëre një dorë
Prit e mos u bëj një dorë
O në Maj O në Dhjetor 2x

E nuk e di varfëri
kush është Hëna kush je ti
Se kur dilni tokë te dyja
Habiten gjithë djemuria

E më mirë hënë dy herë ne vit
Te gjthë botën llamburit
Se flakëkashtë e do ti 2x
Asnjeri nuk ti hedhë sytë 2x

Moj Hëna qe del ne Vlorë
Aman me bëre një dorë 2x
Prit e mos u bëj një dorë
O në Maj O në Dhjetor 2x


Ky tekst u dërgua nga Andi   andiso
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018