A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Maya Alickaj - Hall Me Ty Qef Me Ty


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/07/2013

2013-07-19T09:38:40

Këngë e albumit:

"24 Karat"


nuk e di se kur gabova
kur te lash a kur te mora
bera mira bera keq o si tja bej
o si ta ndreq . x 2
ref x 2: hall me ty qef me ty te kam dite nat ne sy kur te kisha nuk te doja kur me ike te kerkoja
mos u tall me dashurine eshte si lule do kujdes ta kam falur shpirtin tim o fale mend
sa te ksh jet x 2 .
zemrat tona jan marr vesht rrin bashk e zbehen dy e keshtu moj zemra ime
o je per mua o jam per ty
ref x 4: hall me ty qef me ty te kam dit e nat nesy kur te kisha nuk te doja kur me ike te kerkoja
kur te kisha nuk te doja kur me ike te kerkoja


Ky tekst u dërgua nga  helena
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018