A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Maya Alickaj - Gjitonen Qe Kisha Prane


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  9

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2010

2010-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Djale Shqiptar"

Këngë e albumit:

"100 Kenget Popullore Te Shekullit Vol.2"


gjitonen qe kisha prane
ta marre marre lumi ta marre
gjitonen qe kisha prane
ta marre marre lumi ta marre
une dereziu...

une pse ma mban koken menjane
ta marre lumi ta marre
pse ma mban koken menjane
ta marre marre lumi ta marre
une dereziu...

une sikur te kam vrare babane
ta marre lumi ta marre
une sikur te kam vrare babane
ta marre lumi ta marre
une dereziu...

gjitone moj grykezene
a e mban fjalen qe ke thene
gjitone moj grykezene
a e mban fjalen qe ke thene
une dereziu...


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018