A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Maya Alickaj & Klejti Mahmutaj - Një Jetë Me Ty


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  91

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/05/2013

2013-05-30T15:05:22

Më Shumë Nga

Klejti Mahmutaj

Muzika:

Adrian Hila

Teksti:

Rozana Radi

Këngë e albumit:

"24 Karat"


[Maya:]
Sa herë bie dera ti vrapon
jo, nuk është ai që kërkon
të ka marr malli për të
edhe mua për atë mmm...
Si ta them? Nuk vjen më

[Klejti:]
Përse nuk vjen babi natën vonë?
Përse nuk vjen në mëngjes? Pse s'më zgjon?
E mërzita unë që nuk vjen?
Pse nuk më ndihmon që ta gjej babin tim?

[Bashkë:]
Ne ëndërronim një jetë me ty
ndryshoje botën për ne të dy

[Klejti:]
Ti më përqafo, botën ma ndrysho

[Maya:]
Edhe një herë të lutem provo

[Bashkë:]
Ne ëndërronim një jetë me ty
ndryshoje botën për ne të dy

[Klejti:]
Kthehu babi im, pa ty s'kam gëzim

[Maya:]
ndryshoje botën, shpirtin tim

[Klejti:]
O mami, po shokët më pyesin "Ku e ke babin?"

[Maya:]
Babi do kthehet shpirt. Ai ty të do shumë. E ka marrë malli për ty.

[Klejti:]
O mami... po kur më do, pse nuk vjen të rri me ne

[Maya:]
Po ti ç'ke o zemër? Ti më ke mua... Do ta presim të dy

[Bashkë:]
Ne ëndërronim një jetë me ty
ndryshoje botën për ne të dy

[Klejti:]
Ti më përqafo, botën ma ndrysho

[Maya:]
Edhe një herë të lutem provo

[Bashkë:]
Ne ëndërronim një jetë me ty
ndryshoje botën për ne të dy

[Klejti:]
Kthehu babi im, pa ty s'kam gëzim

[Maya:]
ndryshoje botën, shpirtin tim


Ky tekst u dërgua nga  stafi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018