A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Maya Alickaj - Motrat


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  67

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/04/2014

2014-04-01T20:36:46

Këngë e albumit:

"Djale Shqiptar"

Pjesëmarrëse në

Kenga Ime 2014


Eja eja motrani merakun e zemres t'u tregoj,
eja eja mbludhuni nje djale dashurin se c'ma zgjoj.

Motrat:
fol e fol e na trego e vogel oh,e bukur oh fol e fol na trego e vogel oh e bukur o

Ref. 2x:
A moj motra motrani hajde na trego tani zemren ma rrembeu ai lum e lum e lumja ti,
ai shoku nuk e ka e me jep fryme e me jep krahe te dua me tha ai e lum e lum e lumja ti.

jo jo asgje nuk na ndan,
detet e gezimet nuk i shkoj
ju kam shpirt e ju kam xhan
cdo gje njera-tjetres ja besoni

fol e fol na trego e vogel oh,e bukur oh fol e fol e na trego e vogel oh e bukur o...

Ref. 2x:
A moj motra motrani hajde na trego tani zemren ma rrembeu ai lum e lum e lumja ti,
ai shoku nuk e ka e me jep fryme e me jep krahe, te dua me tha ai e lum e lum e lumja ti.

Teksti Adrian Hila
Muzika:Adrian Hila


Ky tekst u dërgua nga  Geraldo78
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018