A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Maya Alickaj - Qan Minushi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/04/2014

2014-04-01T20:39:22

Pjesëmarrëse në

Kenga Ime 2014


Qaj minushi qaj bilbil
E qaj Resul aga x2

Jane mbledhur e po pine
Ne nje kafene x2

Te bukur grua qe paske
Bre Resul aga x2

Ku e njeh ku e ke pare
Qe ma molloris x2

E pashe nje dite ne krua
Tek po mbushte uje x2

I dhashe shamine e dores
Ajo ma pastroi
I thashe nja dy tre fjale
Ajo m'i pranoi

Resul aga qe i pire
Vate ne shtepi x2

Mori thiken dhe e theri o gruan e tij
Te mesmenin dol rakia
Vate te varri

Ngrehu vishu e stolisu
Te te shoh me sy x2

Te te shohi gjithe bota
Dhe une i mjeri x2


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018