A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mazllom Mejzini

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.7 / Votuan:  10
  • Vendlindja:
  • Gjakovë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 88 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Mazllom Mejzini është një këngëtar i njohur. Mazllom Mejzini lindi në qytetin e Gjakoves. As prindërit e aq më pak familjarët e tjerë dhe as askush tjetër nuk do ta mendonte se ky yll do ta shndërrisë qytetin e Gjakovës por dhe shumë më gjërë, për 74 vjet me radhë. Kopertina e librit kushtuar Mazllom Mejzinit Mazllom Mejzini do të shfaqte prirjen e tij për muzikë që në moshë shumë të njomë. Në klasën e dytë të shkollës fillore, si 8 vjeçar ai do ta ketë koncertin e parë, natyrisht pa...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Këndojnë Bilbilat


» Dërgo Një Këngë »


Artistë Të Ngjashëm:

Niti-Bronx

Ajet Sinani

Morris

Nexhmi Mehmeti (Nexhi)

Kosovar Alija

Demush Malaj

Luli (Lulzim Sadiku)

Artan Bakija

Fugaa

Albert Zhubi


Tags: Mazllom Mejzini, Mazllum Mezini

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018